Zgoda na szczęście

zgoda-na-szczescie

Hania już wie, że Mikołaj jest jej wymarzonym mężczyzną i że chce z nim dzielić życie. Uwielbia, gdy ukochany budzi ją czułymi pocałunkami i podaje śniadanie do łóżka. Jednak na ich drodze oraz drodze ich najbliższych wciąż pojawiają się przeciwności. Na szczęście w tych dramatycznych sytuacjach nie brak osób, które są gotowe ich wesprzeć. Takie są chociażby ciocia Anna – pełna energii, a przy tym troskliwa i wyrozumiała, a także Pani Irenka, nadzwyczajna w swej dobroci kobieta, która tym razem odegra wyjątkową rolę…
Czy Hania odważy się wyjawić długo skrywaną prawdę, która całkowicie odmieni jej życie? Czy Mikołaj wreszcie usłyszy „i że cię nie opuszczę aż do śmierci”?
Los wciąż nas zaskakuje, ale tylko od nas zależy, czy pozwolimy szczęściu zagościć pod naszym dachem.  Ta historia czekała na Ciebie – rozkoszuj się nią i zapomnij o całym świecie!
Autorka „Zgody na szczęście”, Anna Ficer-Ogonowska, jest nauczycielką, mężatką i mamą dwójki dzieci. Jej pierwszą powieść „Alibi na szczęście” mąż wysłał potajemnie do wydawnictwa. Książka błyskawicznie podbiła wszystkie czytelniczek i trafiła na wszystkie list bestsellerów. Podobnie entuzjastycznie przyjęta została druga książka autorki „Krok do szczęścia”.
Źródło opisu i okładki: www.empik.pl