Dotyk. Gwen Frost

dotyk-gwen-frost-b-iext11383109

Nazywam się Gwen Frost i posiadam wyjątkowy dar… Przodkowie legendarnych wojowników takich, jak Spartanie, Amazonki czy Walkirie posiadają magiczne moce. W Akademii Mitu uczą się panować nad swoimi umiejętnościami i ich odpowiednio używać. Główną bohaterką serii jest siedemnastoletnia Gwen Frost, obdarzona nadzwyczajnym talentem. Jej cygański dar, polega na tym, że wystarczy jej jeden dotyk, aby wiedzieć wszystko o danym przedmiocie czy człowieku. Jednak Gwen czuje nie tylko pozytywne wibracje, lecz także te złe i niebezpieczne. Szybko się orientuje, że jest o wiele silniejsza niż myśli i że będzie potrzebowała swoich umiejętności, aby pokonać potężnego wroga – mrocznego boga Loki.

Książka zdobyła nagrodę w konkursie literackim RITA (2012) w kategorii Young Adult Romance (Powieść romantyczna dla młodych dorosłych). Jennifer Estep została także nominowana w tym samym konkursie za SPIDERS REVENGE w kategorii „Opowiadanie z silnymi elementami romantycznymi”.
Konkurs w miesięczniku Cogito i Victor junior. Na portalach internetowych: Nastek.pl, Secretum, Qfant. Reklama w mediach. Recenzje na portalach internetowych i w prasie.

Jennifer Estep to pisarka nieustannie krążąca po ulicach wyobraźni w poszukiwaniu nowych pomysłów na powieści. Pisze serię Akademia Mitu, dla młodych dorosłych i Elemental Assasin. Stworzyła również serię paranormalnego romansu Bigtime.
Jennifer jest członkiem między innymi Amerykańskiego Związku Pisarzy Romansów (Romance Writers of America) oraz Amerykańskiego Związku Pisarzy Science Fiction i Fantasy (Science Fiction and Fantasy Writers of America). Jej powieści były prezentowane na łamach Cosmpolitan, Entertainment Weekly, Southern Living i innych wydawnictw.

Źródło opisu i okładki: www.empik.pl