„Dom głosów” Carrisi Donato

Nowa powieść jednego z najpopularniejszych włoskich pisarzy, autora słynnego „Zaklinacza”,
którego thrillery cenią m.in. Michael Connelly oraz Ken Follett.

Ten sekret już zbyt długo pozostaje w ukryciu…

Pietro Gerber jest psychologiem dziecięcym, specjalizującym się w hipnozie – pomaga młodym pacjentom przezwyciężyć traumę i odzyskać wyparte wspomnienia.
Pewnego ciemnego zimowego poranka Pietro odbiera telefon od australijskiej psycholog, która opowiada mu o przypadku jej pacjentki, Hanny Hall. Podczas sesji hipnozy z podświadomości Hanny wyłoniło się wspomnienie o morderstwie, którego ofiarą padł chłopiec o imieniu Ado. Do morderstwa doszło w nieznanym miejscu gdzieś na toskańskiej prowincji, kiedy Hanna była dzieckiem. Co jeszcze bardziej szokujące – Hanna twierdzi, że to ona jest odpowiedzialna za śmierć chłopca i zamierza odnaleźć dawno zapomniane miejsce, aby odkryć, co tak naprawdę się wydarzyło przed laty…
Pietro Gerber nie spodziewa się, że historia Hanny zaangażuje go osobiście, niebezpiecznie popychając na skraj szaleństwa.

„Donato Carrisi po raz kolejny triumfuje na szczytach list bestsellerów, pokonując z łatwością wszystkich swoich rywali. „Dom głosów”, thriller psychologiczny o sile hipnozy, to strzał w dziesiątkę!”
„la Repubblica”

„To mroczna bajka godna Kinga, Poego lub Lovecrafta, a jej bohaterowie to postacie z „Pinokia” odbite w krzywym zwierciadle.”
„Corriere della Sera”

„W smaganej deszczem Florencji rozgrywa się akcja nowego mistrzowskiego thrillera, którego autor zmieszał szybkie tempo i wysokie napięcie w idealnych proporcjach.”
„Il Librario”

„Thriller psychologiczny skonstruowany z ogromnym znawstwem warsztatu, nawiązujący do mistrzów gatunku. Ta książka zachwyci czytelników.”
„Il Messaggero”

„Wyjątkowo udany rok dla włoskiej prozy kryminalnej zamyka publikacja nowej powieści mistrza gatunku. Idealny gwiazdkowy prezent dla tych, którzy kochają thrillery psychologiczne.”
„Donna Moderna”

„Donato Carrisi po raz kolejny odwadnia, że jego mocną stroną jest eksplorowanie mrocznych stron ludzkiego umysłu. Tak książka wykracza poza gatunek thrillera, z pewnością zyska szerokie grono czytelników.”
„Corriere Nazionale”

„Ta powieść porywa czytelników i trzyma ich jako zakładników – od pierwszej do ostatniej strony, dzięki fabule gęstej od napięcia i zaskakujących scen.”
Librila mia vita, blog

„Donato Carrisi podbija listy bestsellerów! W pełni zasłużony triumf.”
„Corriere della Sera”

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Źródło opisu i okładki: empik.pl